Personal

Ett företag är så bra som dess personal är!

 

 

Mats JuhlinMats Juhlin

0705-60 93 03
mats@lm-s.set

 

Benny NilssonBenny Nilsson

0703-00 36 53
benny@lm-s.se

 

PeGe HermanssonPeGe Hermansson

0703-22 88 93
pg@lm-s.se

 

 

Anders ThuressonAnders Thuresson

0703-00 36 43
anders@lm-s.se

 

Rasmus Blockgren

0703-10 36 67 
rasmus@lm-s.se

 

Marcus Brandt Nielsen

0703-01 11 80
marcus@lm-s.se

 

 

Albin Svensson

0703-00 17 62
albin@lm-s.se

Inga Juhlin

035-525 88
inga@lm-s.se

.

 

 

 

Sajtbolagets webbplatser använder cookies för att förbättra och anpassa ditt besök på vår webbplats. Genom att klicka på \"Jag accepterar-knappen\" samtycker du till att cookies används. Läs mer om cookies